Przedszkole

Happy Kidds Place – z nami Twoje dziecko zrobi widoczne postępy

Oprócz podstawowej funkcji dydaktycznej jaką powinno spełniać przedszkole, jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom również szeroki wachlarz terapeutyczny.
Budynek oprócz kameralnych salek edukacyjnych, posiada w swojej zabudowie salę do Integracji Sensorycznej, Salę Doświadczania Świata oraz doskonale wyposażone  gabinety do terapii Logopedycznej i Pedagogicznej i psychologicznej.

Dla dzieci uczęszczających do przedszkola organizujemy na miejscu hipoterapię a Dogoterapię.

Nasze Dzieciaki mają do dyspozycji własny kawałeczek lasu i plac zabaw.

Państwa Dziecko w ciągu dnia, objęte będzie nie tylko opieką pedagogiczną, ale również skorzysta z różnych form terapii grupowej oraz indywidualnej i innych, które w ramach rozwoju naszej placówki, jak również zgodnie z zaleceniami naszego Zespołu Terapeutycznego, będziemy mogli organizować dla naszych wychowanków.

img-fluid
img-fluid

Często zadawane pytania

HAPPY KIDS PLACE to kompleks edukacyjno terapeutyczny, w skład którego wchodzi przedszkole terapeutyczne, żłobek oraz centrum terapii.

Przedszkole dedykowane dzieciom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, znajdujących się w spektrum autyzmu, dotkniętych zespołem aspergera oraz innymi trudnościami.

Nasze przedszkolaki mają dostosowaną do możliwości podstawę programową oraz indywidualny plan terapeutyczny. Optymalizujemy procesy poznawcze dziecka, zapewniając terapię i możliwości bycia przedszkolakiem pod jednym dachem.

Centrum terapii oferuje możliwość skorzystania z terapii dzieciom spoza naszego przedszkola. Zapoznaj się z naszym Centrum terapii

Żłobek dla maluchów od 1 do 3 lat. Grupa żłobkowa to zazwyczaj maluszki bez wcześnie wykrytych trudności. Posiadane przez nas zasoby i ogród również są do dyspozycji najmłodszych.

W atmosferze bliskości, na którą pozwala kameralna grupa, zapewniamy dobrą opiekę przyszłym przedszkolakom.

Budynek przedszkola oprócz specjalnie przygotowanych kameralnych salek edukacyjnych, pozwalających stworzyć małe 6-8 osobowe grupy, posiada w swojej zabudowie salę do Integracji Sensorycznej, Salę Doświadczania Świata oraz gabinety, w których na stałe w godzinach pracy przedszkola, stacjonują terapeuci.

Oczywiście, kadra która pracuje w przedszkolu Happy Kids Place ma wykształcenie kierunkowe oraz ukończone specjalistyczne kursy.