O NAS

Przedszkole idealne dla Twojego dziecka

TWOJE DZIECKO POD FACHOWĄ OPIEKĄ

Happy Kids Place, jest miejscem szczęśliwych dzieci, miejscem dostosowanym do potrzeb i możliwości dzieci niepełnosprawnych, pozwalającym wrażliwym maluchom na edukację i terapię w warunkach dla nich przyjaznych i bezpiecznych.

Budynek w którym mieści się przedszkole, przystosowaliśmy dla naszych wyjątkowych wychowanków, aranżując wnętrza przedszkola, w sposób pozwalający na stworzenie kilku małych kameralnych grup.

Kameralne 5-8 osobowe grupy wspierają indywidualizację procesu wychowawczo-dydaktycznego i terapeutycznego. Mniejsza grupa pomaga również nawiązać bliższą więź emocjonalną między dzieckiem, a opiekunem.

  • Wykwalifikowana kadra
  • Program dostosowany indywidualnie do możliwości i potrzeb Twojego dziecka
  • Wyspecjalizowane Gabinety terapeutyczne
img-fluid
0

Kameralne grupy

0

Zadowolonych rodziców

0

Wszystkich dzieci

HAPPY KIDS PLACE to kompleks edukacyjno terapeutyczny, w skład którego wchodzi przedszkole terapeutyczne, żłobek oraz centrum terapii.

Przedszkole dedykowane dzieciom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, znajdujących się w spektrum autyzmu, dotkniętych zespołem aspergera oraz innymi trudnościami.

Nasze przedszkolaki mają dostosowaną do możliwości podstawę programową oraz indywidualny plan terapeutyczny. Optymalizujemy procesy poznawcze dziecka, zapewniając terapię i możliwości bycia przedszkolakiem pod jednym dachem.

Centrum terapii oferuje możliwość skorzystania z terapii dzieciom spoza naszego przedszkola. Zapoznaj się z naszym Centrum terapii

Żłobek dla maluchów od 1 do 3 lat. Grupa żłobkowa to zazwyczaj maluszki bez wcześnie wykrytych trudności. Posiadane przez nas zasoby i ogród również są do dyspozycji najmłodszych.

W atmosferze bliskości, na którą pozwala kameralna grupa, zapewniamy dobrą opiekę przyszłym przedszkolakom.

Budynek przedszkola oprócz specjalnie przygotowanych kameralnych salek edukacyjnych, pozwalających stworzyć małe 6-8 osobowe grupy, posiada w swojej zabudowie salę do Integracji Sensorycznej, Salę Doświadczania Świata oraz gabinety, w których na stałe w godzinach pracy przedszkola, stacjonują terapeuci.

Oczywiście, kadra która pracuje w przedszkolu Happy Kids Place ma wykształcenie kierunkowe oraz ukończone specjalistyczne kursy.

Profesjonalna kadra

NASI SPECJALIŚCI SĄ DLA TWOJEGO DZIECKA, DBAJĄ O JEGO PRAWIDŁOWY ROZWÓJ

O to, aby „Happy Kids Place” faktycznie zawsze było miejscem w którym dzieciaki w radości uczą się życia, zadba wykwalifikowana kadra, składająca się z ludzi dobrych i ciepłych, zaangażowanych i oddanych temu co robią.